Tehnician/ Inginer Service, Pitesti.

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Printec Romania active.

Vezi toate job-urile Tehnician/ Inginer Service, Pitesti. active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Angajator: Printec Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Inginerie
  • IT Hardware
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 27.12.2017
    Remote work: On-site

    Principalele responsabilitati ale postului sunt:

    • Efectuarea de servicii de instalare, intretinere si reparatii on site - pentru echipamentele de tip Self-Service ATM (bancomate, POS-uri, Info Chioscuri, aparate embosat, etc);
    • Urmarirea si indeplinirea conditiilor contractuale;
    • Realizeaza verificarea periodica a echipamentelor;
    • Intocmirea fiselor de interventie si creearea raportelor in aplicatia online;

    Cerinte:

    • Studii superioare de inginerie sau medii de specialitate (profil electric/electronic/telecomunicaţii)
    • Responsabilitate, mod riguros de organizare a propriei activităţi
    • Cunoştinţe solide in domeniul electrotehnic;
    • Carnet de conducere categoria B;
    • Experienta de lucru, min. 1 an
    • Limba engleza nivel mediu;

    Oferta:

    • Contract de munca pe perioada nedeterminata.
    • Masina de serviciu, telefon, laptop, internet.
    • Dezvoltare intr-o firma multinationala.
    • Pachet salarial echilibrat.
    • Bonuri de masa.

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Hybrid