Contabil/Economist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile HR friend active.

Vezi toate job-urile Contabil/Economist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: HR friend
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 03.01.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Apreciem daca ai:
    - studii superioare, specializarea FINANTE - CONTABILITATE;
    - experienta in contabilitate primara pentru activitati de comert;
    - cunostinte de limba ENGLEZA (constituie un avantaj);
    - cunostinte de utilizare a unui soft contabil (SAP constituie avantaj);
    - meticulozitate, acuratete si atentie la detalii.

    Responsabilitati

    Ne vei ajuta cu:
    - efectuarea inregistrarilor contabile in conformitate cu legislatia in vigoare;
    - operarea zilnica a facturilor de la furnizori, precum si a platilor catre acestia;
    - verificarea zilnica a soldurilor din banca, casa si avansuri;
    - inregistrarea corecta si la zi, in programul utilizat, a tuturor datelor de contabilitate primara si gestiune contabila.

    Alte informatii

    Iti oferim:
    - pachet salarial ATRACTIV, care reflecta COMPETENTELE si PERFORMANTELE individuale;
    - mediu de lucru propice desfasurarii unei activitati eficiente.

    Transportul este asigurat!

    Localitatea: Ortisoara

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (184)