BEAUTY ADVISER

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Help Net Farma active.

Vezi toate job-urile BEAUTY ADVISER active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: Help Net Farma
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 01.11.2017

    Help Net este organizația care știe că succesul depinde în primul rând de oamenii pe care îi are și de calitatea serviciilor oferite pacienților.
    În echipa Help Net, valorile care ne ghidează sunt: ​​respect, inițiativă, încredere și responsabilitate. Dacă te identifici cu aceste valori și crezi în Bine, te asteptăm in echipa Help Net.

    Vino la Bine! Construiește-ți o carieră din a face bine!

    Cerinte

    • Experienta anterioara in vanzari de produse/servicii;
    • Cunostinte limba straina - reprezinta un avantaj;
    • Persoana comunicativa, empatica si deschisa nevoilor pacientilor;
    • Persoana entuziasta, pozitiva, motivata, cu spirit de initiativa, orientata spre rezultate si deschisa provocarilor.

    Responsabilitati

    • promoveaza produsele cosmetice si dermatocosmetice din oficina, campaniile si proiectele exclusive Help Net;
    • identifica nevoile specifice ale pacientilor si recomanda produsele potrivite;
    • ofera suport pentru derularea optima a activitatilor administrative din farmacie (aprovizionare, expunere si actualizare materiale promotionale etc.)

    Alte informatii

    • Pachet salarial atractiv;
    • Acces gratuit la programe de instruire si dezvoltare profesionala in cadrul Universitatii Help Net, un concept unic pe piata farma din Romania;
    • Implicare in campanii motivationale si posibilitatea de a castiga premii atractive (excursii, telefoane, produse pentru ingrijirea personala, vouchere etc.) ca recunoastere a performatelor;
    • Mediul propice pentru a-ti expune ideile si de a fi tu insuti, resurse si sprijin pentru nevoile tale;
    • Sansa de a te implica activ in proiecte sociale si educationale, in cadrul unor actiuni si campanii de informare si educare pe teme de interes.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Strainatate, Cluj Napoca,

    Cluj Napoca,

    Vezi job-uri similare (28)