Optometrist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Optometrist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Farmacie - Medicina
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.03.2018

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - experienta minim 3 ani
    - studii superioare finalizate
    - persoana dinamica, responsabila, orientata catre client
    - abilitati de comunicare.

    Responsabilitati

    - efectuarea consultatiilor optometrice: refractie, keratometrie, biomiscropie
    - prezentarea tipurilor de rame, lentile si caracteristicile acestora clientilor
    - informarea clientilor despre modul de pastrarea si utilizare a ochelarilor
    - adaptarea si prescrierea lentilelor de contact

    Alte informatii

    - salariu motivant si bonusuri din vanzari
    - mediu de lucru tanar si placut

    BUCURESTI,