Farmacist - Targoviste

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Farmacia Dona active.

Vezi toate job-urile Farmacist - Targoviste active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: Farmacia Dona
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Targoviste
  • Actualizat la: 03.11.2017
    Remote work: On-site

    Candidatul ideal:

    - Studii de specialitate finalizate (Facultatea de Farmacie);
    - Experiență pe o poziție similară reprezintă avantaj;
    - Certificate de membru al Colegiului Farmaciștilor și avizat pe anul în curs;
    - Cunoștințe Microsoft Office la nivel mediu;
    - Bune abilități de comunicare;
    - Amabilitate și empatie față de pacienți;
    - Integritate și etică profesională.

    Responsabilități:
    - Oferă consiliere pacienților cu privire la utilizarea medicamentelor și potențialele riscuri/efecte adverse;
    - Eliberează medicamente pe bază de prescripție medicală și OTC-uri;
    - Participă la verificarea, monitorizarea stocurilor și recepționarea produselor.

    Beneficii:
    -Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța;
    -Tichete de masă;
    -Bonus de performanță motivant în funcție de rezultatele obținute;
    -Oportunități de creștere și dezvoltare în cadrul unuia dintre cele mai mari lanțuri de retail farmaceutic;
    -Acces la training-uri de servicii, vânzări și de produs;
    -Mediu de lucru stabil, plăcut și dinamic.

    Aplica fara CV
    Campina, Targoviste,