Tehnician Instalare Turbine Wind

Vezi toate job-urile Crowe PayOut Romania Membru Crowe Global active.

Vezi toate job-urile Tehnician Instalare Turbine Wind active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Crowe PayOut Romania Membru Crowe Global
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Bacau
  • BUCURESTI
  • Constanta
  • Actualizat la: 29.03.2018

    Intr-o lume unde diversitatea este un element cheie, stim ca este esential sa adaptam serviciile noastre la cerintele clientilor, sa construim solutii customizate pentru fiecare client.

    Motto-ul nostru: Nu exista un serviciu care sa nu poate fi imbunatit.

    Cerinte

    Payout este in cautarea persoanei potrivite pentru pozitia de Tehnician Instalare Turbine Wind, pentru unul dintre clientii nostri, o companie romaneasca care oferă servicii specializate pentru sectorul energiei eoliene, care operează pe piețele internaționale și locale.

    Daca esti interesat de oportunitatea de a face parte dintr-o echipa noua, asteptam cv-ul tau.

    Cerinţe:

    • Școala/diploma profesionala electrica, mecanica, electromecanica;
    • Limba engleza nivel mediu;
    • Permis de conducere: cat. B (sau mai mare);
    • Capacitatea de a lucra la inaltime;
    • Disponibilitatea de a călători la nivel local și international;
    • Experiența anterioara de lucru In domeniul pregatirii eoliene și GWO (turbine Enercon, Vestas, Siemens, GE etc.) reprezinta un plus.

    Responsabilitati

    • Executarea lucrarilor WTG (lucrri PCT, WEC, GC de pre-asamblare și sarcini de instalare, după cum este necesar);
    • Invatarea procedurilor de lucru, a manualelor și protocoalelor pentru instalarea turbinelor eoliene (conform cerințelor companiei și a producătorului de turbine);
    • Efectuarea mentenantei uneltelor și a echipamentelor individuale la fata locului;
    • Raportarea la timp a situatiilor zilnice/saptamanale /lunare.

    Alte informatii

    Avantaje:

    • Pachet salarial foarte atractiv;
    • Posibilitatea de a se specializa/certifica la locul de munca;
    • Acordarea de prime si bonusuri.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Buftea, Chitila,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (16)