Inginer CALITATE - Caroserie

Angajator: SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Pitesti
  • Titu
  • Actualizat la: 16.10.2017

    Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu inalta valoare adaugata: inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare. Paleta larga de meserii si expertize a Segula Technologies se adreseaza principalelor sectoare economice: automobile, aeronautic, naval, energetic, telecomunicatii, banci, asigurari.

    Cerinte

    - Absolventi/ Masteranzi ai facultatilor tehnice (Facultatea de Mecanica si Tehnologie din Pitesti, UPB - AR, TCM, ITT etc);
    - Experienta in domeniul calitatii, asamblare, montaj sau mentenanta autovehicule rutiere constituie un avantaj;
    - Cunostintele de limba franceza sau limba engleza constituie un avantaj.

    Responsabilitati

    Integrati in cadrul sitului unuia dintre clientii nostri din domeniul de fabricatie autovehicule rutiere din zona Pitesti, veti participa la activitati specifice de analiza a calitatii pieselor de caroserie, realizarea de masuratori si mentinerea legaturii cu furnizorii pentru defectele de calitate identificate.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet salarial motivant
    - Asigurare medicala
    - Posibilitate de dezvoltare profesionala
    - Posibilitatea de formare profesionala in cadrul unei companii internationale
    - Mediu de lucru international
    - Posibilitatea de a lucra intr-o industrie in plina dezvoltare, alaturi de o echipa de profesionisti