Inginer/Responsabil Proiecte Logistica - domeniul auto

Angajator: SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.10.2017

    Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu inalta valoare adaugata: inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare. Paleta larga de meserii si expertize a Segula Technologies se adreseaza principalelor sectoare economice: automobile, aeronautic, naval, energetic, telecomunicatii, banci, asigurari.

    Cerinte

    - Absolvenți ai facultăților cu profil tehnic (Ex: INGINERIE MECANICA: AR, AE, IM, IM-EN, ITT; ITMI: TCM, IEI; etc.)
    - Experiență de minimum 3 ani în domeniul coordonării proiectelor de logistică
    - Cunoștințe de limba engleză și/sau franceză la nivel mediu - condiție obligatorie

    Responsabilitati

    Integrat în cadrul birourilor noastre din București, veți asigura respectarea planning-urilor privind validarea valurilor prototip (machete, muleți de încercare, etc.), realizând o serie de reuniuni de avansare împreună cu actorii implicați (dezvoltare piese, livrare piese către furnizori, etc.).

    Se oferă formare profesională.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet salarial motivant
    - Asigurare medicala
    - Companie multinationala, in continua dezvoltare
    - Formare profesionala