Consultant Vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Best Value active.

Vezi toate job-urile Consultant Vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Best Value
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Otopeni
  • Timisoara
  • Actualizat la: 13.02.2018

    Millenium Pro Design - lider in Romania in domeniul Travel Retail. Misiunea noastra este de a oferi clientilor nostri produse si servicii de cea mai buna calitate, folosind tehnologii inovatoare si un mediu orientat catre client, pe baza carora clientul sa poata lua cele mai bune decizii de cumparare. Brand-ul nostrue este BESTVALUE - Duty Free Experience.

    Cerinte

    - absolvent studii medii (minim)
    - operare PC
    - cunoste de limba engleza, la nivel conversational (prezinta avantaj cunoasterea unei alte limbi de circulatie internationala)
    Competente comportamentale dorite:
    - abilitati de comunicare interpersonala, comunicare business;
    - orientare catre rezultate;
    - atitudine orientata catre client; capacitate de a oferi solutii optime clientilor;
    - spirit de echipa;
    - gandire si actiune anticipativa;
    - capacitatea de a avea reactii positive in orice situatie;

    Responsabilitati

    - prezinta si promoveaza produsele si serviciile companiei, in cadrul magazinelor de lux situate in Aeroporturile Internationale din Romania (Henri Coanda - Otopeni; Traian Vuia - Timisoara; Avram Iancu - Cluj);
    - vinde produse de lux, respectand standardele inalte atat ale companiei, cat si ale Brand-urilor pe care le reprezinta (categorii de produse: Parfumerie&Cosmetica, Bauturi, Accesorii, Dulciuri, Jucarii, etc);

    Alte informatii

    - salariu conform cerintelor industriei;
    - comision din vanzari;
    - training / dezvoltare profesionala;
    - mediu de lucru de lux;

    Aplica fara CV
    Craiova, Timisoara,

    Remote

    Remote

    Vezi job-uri similare (13)