Back Office Agent - Limba Italiana (Bucuresti)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Comdata Romania active.

Vezi toate job-urile Back Office Agent - Limba Italiana (Bucuresti) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Comdata Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.04.2018

    Daca vorbesti limba italiana si stii sa folosesti calculatorul, vino in echipa noastra!

    Cerinte

    - Limba italiana la nivel conversational;
    - Cunostinte minime operare pc;
    - Disponibilitate de lucru conform unui program flexibil;
    - Punctualitate, spirit de echipa, atitudine pozitiva, orientare catre client, persoana empatica si creativa.
    Nu este necesara experienta in call center!

    Responsabilitati

    Indeplinirea obiectivelor specifice proiectului

    Alte informatii

    Oferim:
    - Contract de munca pe perioada nedeterminata cu salariu fix;
    - Tichete de masa;
    - Orar flexibil cu posibilitatea de a lucra în ture;
    - Bonusuri in functie de performanta;
    - Asigurare medicala privata;
    - Posibilitatea de a lucra si promova intr-un mediu tanar si dinamic;
    - Training specializat.

    Descrierea companiei
    Comdata Group Romania, membra a grupului COMDATA, detine in Romania 7 puncte de lucru in Bucuresti, Craiova, Constanta, Galati, Pitesti, Braila si Buzau.
    La nivel global Comdata detine centre in Europa (Italia, Spania, Franta, Cehia, Turcia si Romania) cat si in America de Sud si America Centrala.

    Cu peste 3000 de angajati in Romania, Comdata se numara printre companiile de prestigiu pe piata de call center romaneasca.

    3729 RON NET / luna
    Hybrid

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (264)