CONSILIER VÂNZĂRI - kika MILITARI

Angajator: kika Mobilier
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.10.2017

    kika face parte din grupul de firme Steinhoff International, companie multinaţională cu o mândră istorie a unei afaceri de succes, construită pe valori puternice de angajament, integritate şi încredere.

    Steinhoff International este un retailer care produce şi vinde mobilier şi articole de uz casnic la nivel mondial, având un număr de aproximativ 80.000 de angajaţi din întreaga lume.

    La kika, relaţiile cu clienţii reprezintă o prioritate absolută. Clientul primeşte „totul sub acelaşi acoperiş“: soluţii individuale pentru amenajarea spaţiului de locuit, noutăţi prezentate la târguri, alături de cele mai noi tendinţe şi accesorii atrăgătoare.

    Cerinte

    • Studii medii
    • Orientare către client
    • Experienţă într-un post similar constituie avantaj
    • Amabilitate, flexibilitate, spirit de echipă, iniţiativă

    Responsabilitati

    • Acordă clientului consultanţă şi vânzare profesionistă

    • Organizează departamentul din punct de vedere al imaginii (etichetare, aranjare produse, curăţenie )

    • Constituie o garanţie pentru mulţumirea clientului

    Alte informatii

    Oferta noastră:

    • Oportunitatea de a te alătura unei companii multinaţionale în expansiune
    • Pachet salarial atractiv (salariu fix + sistem de bonusare în funcţie de performanţă)
    • Tichete de masă
    • Abonament clinici medicale private
    • Ajutor de transport

    sună la 0732 400 287, 021 6010 174 pentru info