Specialist Resurse Umane - Gestiune Personal

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CEZ Romania Grup active.

Vezi toate job-urile Specialist Resurse Umane - Gestiune Personal active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: CEZ Romania Grup
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 28.10.2017

    Ca membru al echipei vei lucra alaturi de specialisti in domeniul resurselor umane cu experienta vasta in adiministrarea de personal. Totodata, vei avea ocazia sa iti dezvolti abilitatile in domeniul gestionarii resurselor umane si sa aprofundezi si largesti cunostintele in domeniul legislatiei muncii.

    CE VEI FACE

    Pentru aceasta pozitie, principalele responsabilitati sunt:

    • Intocmirea corect si la timp a contractelor individuale de munca, a actelor aditionale de modificare loc de munca, functie, salariu, etc, a deciziilor de numire in functie, de suspendare, reluare sau incetare activitate
    • Actualizarea si transmiterea corect si la timp a Registrului Electronic de Evidenta a Salariatilor
    • Introducerea si actualizarea in sistemul informatic (SAP HR) a tuturor informatiilor relevante cu privire la administrarea personalului aflat in gestiune
    • Colectarea pontajelor, introducerea informatiilor in SAP HR si verificarea acestora in baza documentelor justificative
    • Intocmirea si eliberarea documentelor solicitate de salariatii gestionati: adeverinte, copii acte din dosarul de personal, extras Revisal, etc.

    CE ASTEPTAM DE LA TINE

    • Sa fii absolvent al unui program de master Resurse Umane sau absolvent de facultate (profilul economic sau juridic constituie avantaj) si al unui curs de inspector resurse umane;
    • Sa fii dornic sa iti construiesti o cariera de succes in domeniul resurse umane;
    • Sa ai capacitate de analiza si sinteza, abilitati de organizare si prioritizare sarcini, de planificare și comunicare, rigurozitate și atenție la detalii, orientare către rezultat și către client, abilitatea de a lucra în echipă, dar și individual, capacitatea de a lucra cu termene limită;
    • Cunostinte de utilizare a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);
    • Limba engleza vorbit /scris nivel mediu;
    • Permis de conducere categoria B.

    CE ITI OFERIM

    • Oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala, alaturi de specialisti in domeniu;
    • Posibilitatea de a ocupa pozitia de specialist resurse umane in cadrul Biroului Gestiune Personal, full time, pe perioada nedeterminata;
    • Vei dobandi abilitati de operare in sistemul informatic SAP, modulul HR;
    • Iti vei consolida si imbunatati cunostintele privind legislatia in domeniul relatiilor de munca
    • Iti vei imbunatati cunostintele privind utilizarea pachetului Microsoft Office (Word, Excel si Power Point).

    Aplica fara CV
    Craiova, Pitesti, Slatina,