Operator TELESALES

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MAGUAY active.

Vezi toate job-urile Operator TELESALES active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: MAGUAY
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • BUCURESTI
  • Iasi
  • Actualizat la: 27.12.2017

    Maguay Computers este unul dintre cei mai importanti producatori romani de echipamente IT: servere, storage, notebook-uri si PC-uri comercializate sub marca proprie.
    Ca integrator de solutii informatice, implementeaza proiecte de infrastructura in mediul public si privat.
    Este singura companie din Romania, din domeniul IT, care se afla pe lista furnizorilor agreati de CERN - Organizatia Europeana pentru Cercetari Nucleare.

    Cerinte

    • Experienta de minim 1 an in sfera vanzarilor si relatiilor cu clientii este considerata un avantaj;
    • Abilitati de identificare a oportunitatilor de vanzare din portofoliul de servicii;
    • Abilitati foarte bune de ascultare, comunicare verbala si scrisa, negociere,vanzare;
    • Capacitate de a lucra individual, dar și în echipă;
    • Orientare către rezultate și realizarea obiectivelor.

    Responsabilitati

    • Activitatea va incepe printr-un training de maxim 20 zile unde candidatul va primi toate informatiile necesare despre acest proiect;
    • Identificarea de noi clienti;
    • Prezinta si promoveaza la telefon produsele / serviciile prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti;
    • Prospecteaza in permanenta piata;
    • Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora.

    Rolul este pentru Isys Professional, companie din grupul MAGUAY.

    Beneficii:
    • Program de integrare intr-o echipa tanara si dinamica;
    • Acces la ultimele tehnologii si echipamente IT;
    • Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera;
    • Salariu fix + bonusuri lunare in functie de performanță;
    • Tichete de masă;
    • Decontarea abonamentului de transport;
    • Acces la pachete de servicii medicale private.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Remote

    Vezi job-uri similare (5)