Farmacist - domeniu veterinar

Angajator: FarmaVet
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Petrosani
  • Sibiu
  • Actualizat la: 17.10.2017
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    • Proaspat absolvent al unei forme de invatamant cu specific veterinar (liceu, postliceala, facultate).
    • Abilitati de comunicare si negociere;
    • Perseverenta, orientare spre solutii si rezultate;
    • Cunostinte operare PC (Word, Excel );

    Responsabilitati

    • Consiliere vanzari produse farmaceutice/ accesorii / hrana
    • Elibereaza produsele farmaceutice, conform legislatiei in vigoare
    • Implicarea directa in aprovizionarea si gestionarea produselor din stocul farmaciei
    • Promoveaza portofoliul de produse clientilor din zona alocata
    • Stabileste si mentine o buna relatie cu toti clientii din zona alocata

    Alte informatii

    Beneficii:

    • Pachet salarial atractiv corelat cu performanta
    • Posibilitatea de a invata cum se fac vanzari
    • Mediu de munca tanar si dinamic