Asistent Generalist - Cabinet de Intreprindere (Cart. Militari)

Angajator: MedLife SA
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.10.2017

    MedLife activează pe piața din România din 1996, fiind cel mai mare operator privat de servicii medicale de pe piața locală. Compania acoperă toate zonele de activitate medicală: ambulatoriu, spitale, maternități, laboratoare, farmacii, toate acestea constituind Sistemul Medical MedLife.

    Cei peste 3.000 de angajați sunt bunul cel mai de preț al companiei! Ne definește CALITATEA UMANĂ a personalului medical. Suntem o forță pentru că scriem, clipă de clipă, ISTORIA MEDICINEI PRIVATE din România.

    Cerinte

    Candidatul potrivit are:
    - acte de munca valabile si vizate
    - abilitati de operare PC
    - capacitate de organizare a activitatii individuale.
    Experienta intr-o divizie de Medicina Muncii reprezinta avantaj.

    Responsabilitati

    Viitorul nostru coleg va trebui sa:
    - asigure asistenta medicala pentru situatiile de urgenta, in limita competentelor
    - asiste medicul la efectuarea controalelor de medicina muncii
    - notareze datele pacientilor in registrul de evidenta
    - recolteze probe de sange
    - efectueze diverse investigatii specifice: EKG, audio test, viziotest.

    Alte informatii

    Va propunem:
    > contract cu perioada nedeterminata
    > norma intreaga de lucru (full-time)
    > program de Luni pana Vineri
    > 2 ture de 8h (6:00 - 14:00 / 14:00 - 21:00).