Laborant/a Cereale

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile HR friend active.

Vezi toate job-urile Laborant/a Cereale active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Agricultura active pe Hipo.ro

Angajator: HR friend
Domeniu:
  • Agricultura
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 22.09.2017
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - experiență în tararea și analiza cerealelor (min. 3 ani experiență);​
    - studii medii; ​
    - calificarea de gradator - constituie avantaj;​
    - cunoștințe de utilizare a programului Excel; ​
    - carnet de conducere (Cat. B).​

    Responsabilitati

    ​- cântărirea mărfii și întocmirea notei de cântar la intrările/ieșirile din depozit pentru livrare;​
    - prelevarea probelor la intrarea mărfii în depozit;​
    - stabilirea analizelor fizice a mărfii – umiditatea, hectolitrul și corpurile străine;​
    - întocmirea certificatului de gradare și a buletinului și documentelor de analize a mărfii;​
    - urmărirea procesului de transfer al cerealelor în spațiile de depozitare. ​

    Alte informatii

    ​- salariu ATRACTIV;​
    - transportul asigurat din localitatea de domiciliu la Orțișoara.

    Aplica fara CV
    23232 RON NET / luna
    Abrud,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (25)