Contabil - Economist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile HR friend active.

Vezi toate job-urile Contabil - Economist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: HR friend
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 22.09.2017
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - studii superioare, specializarea FINANTE-CONTABILITATE;

    - experienta in contabilitate peimara pentru activitati de comert;

    - cunostinte de limba ENGLEZA;

    - cunostinte de utilizare a unui soft contabil ( SAP constituie avantaj);

    - mericulozitate, acuratete si atentie la detalii.

    Responsabilitati

    - efectuarea inregistrarilor contabile in conformitate cu legislatia in vigoare;

    - operarea zilnica a facturilor de la furnizori, precum si a platilor catre acestia;

    - verificarea zilnica a soldurilor din banca, avansuri si casa;

    -inregistrarea corecta si la zi, in programul utilizat, a tuturor datelor de contabilitate primara si gestiune contabila;

    -inregistrarea facturilor de la furnizori.

    - pachet salarial ATRACTIV, care reflecta COMPETENTELE si PERFORMANTELE individuale;

    - mediu de lucru propice desfasurarii unei activitati eficiente.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Timisoara,