Operator Calculator

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile HR friend active.

Vezi toate job-urile Operator Calculator active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: HR friend
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 23.10.2017
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - să fii student sau absolvent de studii medii/ superioare;

    - să ai cunoştinţe de operare PC

    - să cunoști limba engleză la un nivel mediu;

    - să ai capacitatea de acumulare rapidă a informaţiilor şi să poţi jongla cu mai multe proiecte simultan;

    - să ai viteză şi acurateţe în tehnoredactare;

    - să ai capacitate de adaptare rapidă, putere de concentrare şi atenţie sporită la detalii

    - să ai abilitatea de a lucra cu informaţii confidenţiale

    - să dai dovadă de seriozitate şi să respecţi termenele limită si sarcinile primite.

    Responsabilitati

    - să selectezi, să verifici şi să introduci date in limba engleză/germană cu ajutorul unor aplicaţii;

    - să aduci diferite completări/ modificări datelor extrase din documente;

    - să introduci manual datele lipsă;

    - să corectezi datele introduse;

    - să validezi datele extrase din documente.

    Alte informatii

    - salariu avantajos, în funcție de performanțe​;​
    - program de lucru flexibil (8 ore/zi)​.​

    Timisoara,

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (4)