Operator Call Center - Advisor Sales

Angajator: Provident Financial Romania
Domeniu:
  • Banci
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.09.2017

    Suntem o companie britanică recunoscută de mai bine de 133 de ani pe piaţa internaţională ca leader al împrumuturilor la domiciliu. Activăm pe piaţa din Romania de 10 ani şi, datorită valorilor noastre - respect, responsabilitate, claritate, construim constant relaţii pe termen lung cu clienţii şi cu angajaţii noştri.

    Succesul nostru se bazează pe oamenii noştri.
    Atragem, dezvoltăm şi păstrăm oameni implicaţi, determinaţi şi talentaţi, ca tine.

    Cerinte

    Construieşte-ţi o carieră în domeniul financiar-bancar la Provident Financial România.

    De ce tu? Pentru că:
    - Ești student sau absolvent de studii superioare
    - Ești pregătit să asculți clienții și să le rezolvi problemele prin serviciile oferite de compania noastra
    - Ești flexibil și axat spre rezultate
    - Printre calitățile tale se numără spontaneitatea, spiritul de echipă și flexibilitatea.

    Responsabilitati

    Ce faci la noi?
    - Prezinti și promovezi prin telefon serviciile companiei
    - Participi la realizarea diferitelor proiecte: campanii de vanzare, campanii inbound, campanii de call-back, gestionezi solicitarile si reclamatiile, participi la sondaje de piaţă ad-hoc
    - Comunici politicos și tratezi cu respect persoanele cu care comunici la telefon
    - Oferi servicii de calitate clienţilor, promovând o imagine pozitivă a companiei
    - Tratezi apelurile cu promptitudine şi acurateţe

    Alte informatii

    De ce noi? Pentru că îți oferim:
    - Program de lucru flexibil
    - Mediu de lucru tânăr, energic și prietenos
    - Bonusuri lunare de performanţă, tichete de masă, abonament medical
    - Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
    - Dezvoltare profesională - traininguri interne (vânzări, customer care, dezvoltare personală etc.)
    - Oportunități de avansare