Ofiter relatii clienti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TBI Group active.

Vezi toate job-urile Ofiter relatii clienti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: TBI Group
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.10.2017

    TBI Bank Romania, TBI Leasing si TBI Credit furnizeaza acces la solutii financiare inovatoare, digitale, integrate, creditarea fiind baza activitatii noaste comerciale. Facem parte din grupul 4finance Holding – cel mai mare grup european de credite de consum accesibile online si pe dispozitive mobile si ne dorim sa cream o comunitate de experti talentati si foarte experimentati, gata sa isi ofere serviciile clientilor din toata Europa.

    Cautam persoane care sa ne provoace prin pasiunea, ingeniozitatea si ideile lor si daca doriti sa va alaturati echipei noastre, ne anuntam entuziasmati in a va cunoaste.

    Cerinte

    •Atitudine pozitiva si plina de entuziasm
    •Abilităţi de comunicare si spirit de echipa
    •Atitudine flexibilila, orientata catre client
    •Capacitate de invatare rapida si responsabilitate
    •Studii medii si/sau studii superioare finalizate/in curs.
    •Experienta minima intr-un call center reprezinta un avantaj.

    Responsabilitati

    •Preluarea apelurilor de la clienti, tratarea si solutionarea solicitarilor clientilor
    •Urmarirea demersurilor necesare pentru solutionarea solicitarilor clientilor
    •Oferirea de informatii corecte despre produsele institutiei
    •Adresarea catre client intr-un mod profesionist.

    Alte informatii

    Oferim

    Training specializat si sesiuni periodice de refresh si coaching
    Mediu de lucru placut cu oameni tineri, creativi si dinamici
    Pachet salarial competitiv ce include salariu fix si schema de bonusare atractiva
    Program de lucru flexibil, in functie de disponibilitatea ta
    Oportunitati de dezvoltare a carierei, in functie de performanta

    In cazul in care sunteti interesati de aceasta pozitie, va rugam sa va trimiteti aplicatia la adresa: careers@tbicredit.ro
    Va multumim si va dorim mult succes in cariera!

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (68)