Asistent Vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile NORIEL active.

Vezi toate job-urile Asistent Vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: NORIEL
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Oradea
  • Timisoara
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 19.10.2017

    Noriel este compania care aduce culoare si bucurie in lumea copiilor din Romania, inca din anul 1995. Cu peste 400 de angajati si peste 50 de magazine in toata tara, Noriel este mai mult decat liderul de piata – este locul in care jucariile se nasc si cresc intocmai ca un copil: de la conceptul in care investim ingeniozitate si pasiune pana la realizarea riguroasa, jucariile noastre ajung pe rafturile magazinelor... bine crescute! Daca vrei sa fii implicat in acest proces, Noriel te asteapta cu bratele deschise!

    Ne consideram angajatii parteneri in activitatea de zi cu zi si sustinem dezvoltarea profesionala si stabilitatea echipei. Apreciem oamenii implicati si seriosi, asa ca ne bucuram sa crestem impreuna pentru cat mai mult timp.

    Cerinte

    * Atitudine pozitiva, personalitate placuta
    * Abilitati de comunicare si relationare
    * Spirit de echipa
    * Seriozitate, corectitudine, punctualitate
    * Creativitate, simt estetic, dinamism
    * Limba engleza nivel de baza

    Responsabilitati

    * Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul
    * Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor
    * Utilizarea casei de marcat, incasarea vanzarilor (cash/carte credit)
    * indeplinirea obiectivelor stabilite de seful direct
    * Completarea produselor la raft

    Alte informatii

    Se ofera:
    * Oportunitati reale de dezvoltare a carierei
    * Salariu fix + tichete de masa + bonus din vanzari
    * Garantia ca se lucreaza intr-un mediu prietenos si dinamic