Secretara

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Bravo Group active.

Vezi toate job-urile Secretara active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Bravo Group
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.10.2017

    Sustinem de peste un sfert de secol partenerii din domeniu amenajarilor premium: showroom-uri, magazine on-line, retele de bricolaj, dezvoltatori, firme de constructii si instalatii, arhitecti si proiectanti.

    Cerinte

    Experiență pe un post similar constituie un avantaj
    • Studii minim: absolvent al învățământului mediu
    • Limba engleza - nivel mediu
    • Abilități de comunicare
    • Eficiență
    • Abilitatea de a lucra sub presiunea timpului
    • Organizare foarte bună
    • Cunoștințe MS Office-Word, Excel, Power Point, Outlook

    Responsabilitati

    Sorteazã si înregistreazã corespondenta primitã în registrul de intrãri-iesiri .
    - Preia si directioneazã apelurile telefonice, iar dacã persoana solicitatã este ocupatã / lipseste, preia eventualele mesaje si le transmite ulterior sau directioneazã apelul cãtre persoanele care ar putea sã cunoascã problema.
    - Primeste persoanele din afarã (clienti, parteneri de afaceri etc.), îi informeazã pe cei interesati despre sosirea acestora dupã care conduce vizitatorii la persoanele respective, asigurând protocolul aferent.
    - Completeazã borderourile pentru Prioripost, plicurile trimise recomandat (prin curierat rapid sau postã normalã), completeazã adresele pe plicuri, împacheteazã coletele, înregistreazã plicurile trimise.
    - Copiazã / redacteazã / tehnoredacteazã diferite materiale.
    - Primeste si transmite e-mail-uri.
    - Gestioneaza necesarul de materiale administrative ( birotica , materiale de curatenie, protocol, etc).

    Alte informatii

    Beneficii:

    • Contract de muncă
    • Programul de luni până vineri de la ora 09:00 la 17:00

    Hybrid

    3800 - 4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (78)