Vanzator Ana Pan

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Ana Pan active.

Vezi toate job-urile Vanzator Ana Pan active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Ana Pan
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.10.2017

    Ana Pan este un reper in domeniul cofetariei, patiseriei si panificatiei pe piata din Bucuresti. Fondata in 1990, Ana Pan are acum o retea de 14 de magazine in Capitala.
    Vino într-o echipă super! It’s cool to be oldschool!

    Cerinte

    Cautam colegi la fel ca noi! Energici, entuziasti si pasionati de bunataturi si bun gust.

    Responsabilitati

    Vei receptiona marfa (nu te speria, nu este nimic greu, avem doar bunataturi):
    Vei comercializa produsele noastre:
    Vei interactiona cu clientii pentru a le povesti despre delicatesele noastre:
    Vei aranja marfa in vitrina, mare parte prajituri si alte produse gustoase.

    Alte informatii

    Noi iti oferim:
    - Salariu atractiv:
    - Bonuri de masa:
    - Bonusuri lunare:
    - Prime de sarbatori:
    - Mediu de lucru super placut si dulce:
    - Traininguri si certificari atat pentru dezvoltare profestionala cat si personala:
    - Posibilitate reala de dezvoltare in cadrul companiei.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (324)