Operatori call center limba italiana

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Comdata Romania active.

Vezi toate job-urile Operatori call center limba italiana active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Comdata Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Buzau
  • Actualizat la: 18.10.2017

    Daca vorbesti limba italiana si stii sa folosesti calculatorul, vino in echipa noastra!

    Cerinte

    - Limba italiana la nivel conversational;
    - Cunostinte minine operare pc;
    - Disponibilitate de lucru conform unui program flexibil;
    - Punctualitate, spirit de echipa, atitudine pozitiva, orientare catre client, persoana empatica si creativa
    - Nu este necesara experienta in call center.

    Responsabilitati

    - contract de munca pe perioada nedeterminata cu salariu fix;
    - orar flexibil cu posibilitatea de a lucra în ture;
    - bonusuri in functie de performanta;
    - asigurare medicala privata;
    - posibilitatea de a lucra si promova intr-un mediu tanar si dinamic;
    - training specializat;
    - decontare transport pentru persoanele din afara orasului;

    Aplica fara CV
    Buzau,

    Buzau,

    Buzau,