Consultant Bancar - Partener Bancpost

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Consultant Bancar - Partener Bancpost active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.03.2018

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    ​• Identifici nevoile clienţilor şi menţii standardele de calitate;
    • Oferi informaţii corecte referitoare la produsele şi serviciile promovate;
    • Sa promovezi serviciile bancare,randul clienţilor existenţi.

    Responsabilitati

    Intregirea atmosferei placute de la locul de munca;
    - Vei mentine telefonic legatura cu clientii uneia dintre cele mai cunoscute institutii bancare din Romania – Bancpost;
    - Vei interactiona telefonic si vei customiza oferte adaptate la nevoile clientilor existenti in baza de date.

    - ai posibilitatea sa iti organizezi programul de lucru in intervale orare flexibile (6/8 h);
    - ne dorim o colaborare de lunga durata cu tine, asadar contractul tau de munca va fi pe perioada nedeterminata;
    - iti oferim un pachet de beneficii corespunzator, prin care ne asiguram ca esti motivat luna de luna;
    - punem accent pe nevoia fiecaruia de a-si dezvolta cariera, iar in acest sens facilitam accesul la resurse care te fac un profesionist mai bun. De exemplu, ai acces gratuit la cartile din Biblioteca Valoris;
    - ai sanse reale sa te faci remarcat si sa avansezi in cadrul companiei intr-un timp scurt.

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (35)