Suport Clienti in Domeniul IT – Bitdefender

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Educatie - Training
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ramnicu Valcea
  • Actualizat la: 19.09.2017

    Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
    Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

    Cerinte

    Esti pasionat de domeniul IT, stii ce este un „bug spam” si esti proactiv? Mai mult decat atat, comunici cu usurinta cu oamenii si vorbesti engleza la nivel avansat?

    Aplica si hai sa vorbim mai multe!

    Responsabilitati

    Ce trebuie sa faci tu este foarte simplu!

    • Sa preiei solicitarile primite telefonic, pe e-mail sau chat;
    • Sa oferi suport tehnic (level 1) clientilor Bitdefender;
    • Sa participi la sesiuni periodice de training care sa te ajute sa te dezvolti pe plan profesional si personal.

    Beneficii:

    • Program Flexibil – 6/8 ore;
    • Pachet salarial stimulativ, concursuri motivationale si activitati împreuna cu echipa;
    • Oportunitatea de a acumula experienta in domeniul IT Software si de a promova in cadrul companiei. In functie de rezultate, poti fi tu urmatorul nostru Team Leader;
    • Atmosfera prietenoasa, mediu de lucru modern, echipa ambitioasa si pozitiva.

    P.S. Iti poti lua si prietenii cu tine daca doriti sa faceti parte din aceeasi echipa :)