Consultant Bitdefender cu limba engleza (Part Time / Full Time)

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Educatie - Training
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.11.2017

    Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
    Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

    Cerinte

    Aplica daca esti in cautarea unui job cu program flexibil si cunosti limba engleza!

    Responsabilitati

    Activitatea ta va presupune solutionarea solicitarilor primite din partea clientilor Bitdefender (prin telefon sau chat), cu ajutorul abilitatilor/cunostintelor dobandite in trainingul oferit de colegii nostri.

    Alte informatii

    Alatura-te si tu echipei Bitdefender pentru a beneficia de:

    - Program flexibil, de 6 sau 8 ore/zi, organizat in functie si de disponibilitatea ta;
    - Pachet salarial motivant compus din: parte fixa + tichete de masa + bonusuri lunare de performanta, ce va creste progresiv odata cu experienta acumulata de tine pe proiect;
    - Concursuri motivationale si activitati impreuna cu echipa (Pizza Day, Fresh Day, teambuilding-uri etc);
    - Asigurare medicala la o clinica privata;
    - Atmosfera prietenoasa, echipa ambitioasa si pozitiva;
    - Oportunitatea de a acumula experienta in domeniul IT Software si de a promova in cadrul companiei sau direct la sediul Bitdefender.