Job pentru Studenti - Domeniul Bancar (Partener ING)

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Educatie - Training
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.09.2017

    Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
    Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

    Cerinte

    Te afli in cautarea unui job in domeniul bancar cu program flexibil? Alatura-te echipei noastre, chiar daca nu ai experienta!

    Responsabilitati

    Rolul tau in cadrul echipei va fi sa:
    ​• Identifici nevoile clienţilor si sa oferi informaţii corecte referitoare la produsele şi serviciile promovate;
    • Sa promovezi produsele/serviciile bancare ING in randul clienţilor existenţi;

    Alte informatii

    Iti oferim:
    • Traininguri specializate in domeniul bancar;
    • Program flexibil (6/8 ore), 5 zile/saptamana.
    • Salariu motivant si bonusuri de performanta;
    • Mediu de lucru foarte placut si atmosfera prietenoasa.