Inginer Debutant/Documentatie tehnica (absolvent Electrotehnica)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Crosswork active.

Vezi toate job-urile Inginer Debutant/Documentatie tehnica (absolvent Electrotehnica) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Crosswork
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 30.01.2018

    Crosswork este o companie de recrutare la nivel national, cu birouri in Bucuresti si Iasi, ce ofera atat servicii de recrutare cat si de munca temporara si administrare de personal.

    Cerinte

    Cerinte profesionale:
    Candidatul ideal:
    - Are studii superioare tehnice finalizate recent, de preferat in cadrul Facultatii de Electrotehnica.
    - Stapaneste cunostinte Office la nivel avansat.
    - Este familiar cu folosirea unui software de design precum Autocad, Inventor, SolidEdge,etc.
    - Are un bun nivel de limba engleza (atat la nivel oral, cat si scris).
    - Demonstreaza o buna capacitate de analiza.

    Calitati la nivel personal:
    - Demonstreaza entuziasm si o puternica dorinta de a invata.
    - Este motivat sa dezvolte o cariera in industria automotive.
    - Se organizeaza cu usurinta si este orientat spre rezultate.
    - Se comporta intr-o maniera profesionista, fiind o persoana de incredere, cu un simt ridicat al raspunderii.

    Responsabilitati

    - Comenzi, urmarire, receptie piese de schimb si consumabile (uleiuri, emulsie)
    - Verificarea si actualizarea stocului de piese de schimb si consumabile
    - Plan de intretinere preventiva, verificare, actualizare
    - Documentatie masini – verificare,
    - Inventar piese de schimb si consumabile
    - Citire contor de gaz si energie
    - Urmarirea listei cu piesele de schimb din stoc
    - Ordonare atelier si magazie
    - Costuri pe utilaje

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Iasi, Zalau,