Asistent de farmacie- 3 posturi: Baia-Mare, Satu-Mare, Cluj

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Farmacia Dona active.

Vezi toate job-urile Asistent de farmacie- 3 posturi: Baia-Mare, Satu-Mare, Cluj active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: Farmacia Dona
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Baia Mare
  • Cluj Napoca
  • Satu-Mare
  • Actualizat la: 12.10.2017
    Remote work: On-site

    Cerinte:

    • Studii de specialitate finalizate (Școala Postliceală de Asistenți de Farmacie);
    • Experiență pe o poziție similară reprezintă avantaj;
    • Aviz de liberă practică și avizat pe anul în curs;
    • Cunoștințe Microsoft Office la nivel mediu;
    • Bune abilități de comunicare;
    • Amabilitate și empatie față de pacienți;
    • Integritate și etică profesională.

    Responsabilități:

    • Oferă consiliere pacienților cu privire la utilizarea OTC-urilor și potențialele riscuri/efecte adverse;
    • Este responsabil de conservarea și eliberarea produselor parafarmaceutice;
    • Participă la verificarea, monitorizarea stocurilor și recepționarea produselor.

    Beneficii:
    • Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța;
    • Tichete de masă;
    • Bonus de performanță corelat cu obiectivele;
    • Oportunitatea de a te dezvolta prin acces la training-uri de servicii, vânzări și de produs;
    • Mediul de lucru stabil, plăcut și dinamic.

    Aplica fara CV
    Satu-Mare, Job national

    Cluj Napoca, Sibiu, Timisoara,

    BUCURESTI, Cluj Napoca, Constanta,

    Vezi job-uri similare (9)