Educatoare Limba Germana

Vezi toate job-urile Educatoare Limba Germana active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Educatie - Training active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Alt oras
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.10.2017
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Familie din Bucuresti, sector 2 (Dinu Vintila), cautam educatoare de gradinita/professor(oara) de limba germana pentru a preda germana prin joaca (acasa sau in parc) unui baietel de 3 ani (deja fluent in Romana si Engleza).

    Programul de lucru cu copilul este de 4.5 ore zilnic de luni- vineri astfel: 10-13 si 17:30-19:00.

    Responsabilitati

    Cerinte:

    Cunoasterea limbii germane la nivel avansat, ideal nativ;
    Experienta relevanta in lucrul cu copii ( educatoare, invatatoare, profesoara de limba germana etc.); Antreneaza copilul in activitati creative si educative in raport cu varsta lui.
    Persoana nefumatoare, calda, pozitiva, calma, vesela, sa aiba abilitati de comunicare interpersonala si de relationare, rabdatoare, creativa, punctuala.
    Eventuala disponibilitate pentru deplasari in strainatate impreuna cu familia ar fi un plus.

    Se ofera:

    Salariul atractiv
    Pentru persoanele din alt judet, exista varianta de a locui impreuna cu familia.
    Perioada de proba: 1 luna

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    3200 - 13000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (4)