ECHO KIDS - Trainer engleza copii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ECHO active.

Vezi toate job-urile ECHO KIDS - Trainer engleza copii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Educatie - Training active pe Hipo.ro

Angajator: ECHO
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.07.2018

    La Echo, predăm 30 de limbi străine și livrăm programe de training pentru limbaj general sau limbaje specializate în conformitate cu Cadrul de Referință European. În cadrul programelor de audit lingvistic testăm în mod constant pentru cele mai mari corporații din România.

    Cerinte

    Echipa Echo Kids se mărește! Dacă ești o persoană activă, plină de entuziasm, veselie, îți face plăcere să lucrezi cu copii şi ai cunoștințe de limba engleză de nivel minim B2, atunci cu siguranță vrem sa te întâlnim!

    - studii de specialitate terminate;
    - experiența în predarea la copii constituie un plus;
    - interactivitate, energie, entuziasm
    - cunoștințe de limba engleză de nivel B2

    Responsabilitati

    - predarea de cursuri de limba engleză copiilor cu vârste cuprinse între 4 – 14 ani
    - monitorizarea şi evaluarea continuă a progresului cursanților
    - alcătuirea şi organizarea planurilor de lecție
    - pregătirea materialelor suplimentare pentru curs

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Salariu motivant
    - Mediu de lucru plăcut
    - Training-uri interne şi externe

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (8)