Invatator / Invatatoare - part time

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GABTEO HR active.

Vezi toate job-urile Invatator / Invatatoare - part time active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Educatie - Training active pe Hipo.ro

Angajator: GABTEO HR
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 27.09.2017

    GABTEO HR – Companie de Consultanta, Executive Search, Head-Hunting si Recrutare de Personal.

    Cerinte

    • Studii superioare finalizate;
    • Calificare in domeniul educational;
    • Minimum 1 an experienta pe un rol similar;
    • Motivatie pentru o dezvoltare personala si profesionala in cadrul gradinitei;
    • Foarte bune abilitati de comunicare, relationare si ascultare;
    • Atitudine empatica, proactiva;
    • Foarte bune abilitati de planificare si organizare;
    • Capacitate de lucru in echipa;
    • Dinamism si flexibilitate.

    Responsabilitati

    • Supravegherea si indrumarea copiilor in procesul de invatare - consolidare dupa programul de scoala;
    • Asigurarea suportului necesar pentru indeplinirea standardelor de performanta conform curriculum-ului educational;
    • Angrenarea copiilor in desfasurarea unor proiecte de tip educational cu finalitate practica;
    • Organizarea de concursuri cu premii avand diverse tematici.

    Alte informatii

    Clientul nostru este o Gradinita privata din Mogosoaia.
    Numar copii la clasa: 8-10.
    Program de lucru: 12:00 – 17:30.

    Beneficii:

    • Pachet salarial atractiv;;
    • Acces la o formare continua in domeniul Pedagogic;
    • Mediu de lucru tanar si dinamic;
    • Perspective de dezvoltare profesionala.

    Aplica fara CV
    3000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    Vezi job-uri similare (33)