Mecanic reparatii motounelte

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MOTOUNELTE.RO SRL active.

Vezi toate job-urile Mecanic reparatii motounelte active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: MOTOUNELTE.RO SRL
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.04.2018

    Reprezinta firma in probleme de reparatii si garantii motounelte
    Reparatiile rapide si eficiente

    RESPONSABILITATI

    Efectueaza reparatii curente in garantie si post-garantie a utilajelor comercializate
    Efectueaza revizii tehnice periodice pentru motoutilajele primite
    Asigura stocul optim de piese de schimb din magazin
    Tine evidenta intrarilor / iesirilor si a stadiului de reparatie a utilajelor primite in service, cu ajutorul sistemului de gestiune
    Mentine curatenia si ordinea in spatiul de lucru

    CERINTE

    Experienta relevanta in domeniul reparatiilor motouneltelor sau uneltelor electrice
    Cunostinte de operare PC
    Absolvent de liceu, de preferat cu profil mecanic / tehnic

    OFERTA

    Pachet salarial atractiv, in functie de experienta
    Bonus lunar in functie de  criterii de performanta
    Tichete de masa
    Training specializat

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Constanta,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Popesti Leordeni,

    Vezi job-uri similare (9)