RECEPTIONERA

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Romar Medical active.

Vezi toate job-urile RECEPTIONERA active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Romar Medical
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.10.2017

    ROMAR Medical este centrul de diagnostic şi tratament cu acoperire naţională, având o reţea formată din centre proprii şi centre partenere. Acesta reprezintă pe piata serviciilor medicale un furnizor important atât pentru asigurările de sănătate de stat cât şi pentru cele private.
    Bazându-se pe o echipă de medici specialişti cu un înalt grad de profesionalism în acordarea serviciilor medicale, ROMAR Medical a devenit în scurt timp un model de performanţă şi calitate.

    Cerinte

    - studii superioare absolvite
    - abilitati de comunicare, flexibilitate
    - capacitatea de a rezolva mai multe sarcini simultan, de a prioritiza
    - cunostinte avansate de operare PC (Word, Excel, Internet)
    - orientare spre cei din jur, carisma, spirit de echipa

    Responsabilitati

    - preluarea apelurilor telefonice si efectuare de programari
    - activitati de ordin administrativ / secretariat
    - asigurarea interfetei intre companie si partenerii acesteia
    - mentinerea legaturii cu receptiile din celelalte puncte de lucru ale companiei

    Alte informatii

    - program in ture, 8 ore / zi (luni - vineri)
    - salariu peste media pieteti, corelat cu experienta si performanta

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,