Asistent Producator Evenimente

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Mediafax Group active.

Vezi toate job-urile Asistent Producator Evenimente active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Fundatii - Voluntariat - ONG active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internship active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Publicitate - Agentii publicitate active pe Hipo.ro

Angajator: Mediafax Group
Domeniu:
  • Fundatii - Voluntariat - ONG
  • Internship
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.09.2017

    Mediafax Group este compania ce furnizeaza, prin intermediul mai multor platforme, cel mai diversificat continut media de pe piata din Romania, destinat atat companiilor, cat si utilizatorilor finali.

    Publisher cu un portofoliu ce cuprinde cel mai mare numar de branduri lider de piata, Mediafax Group ofera continut de interes general si informatii specializate avand ca public milioane de consumatori de presa scrisa si online.

    Produsele editoriale ale Mediafax Group acopera cele mai importante domenii de interes, de la business si social-politic la sport, divertisment si lifestyle, alaturi de nise precum auto, stiinta, gadgeturi si tehnologie.

    Cerinte

    •absolvent liceu
    •nu este necesara o experienta pe un post similar
    •cunostinte avansate operare PC: MS Office (excel, word), navigare internet
    •cunostinte nivel mediu limba engleza

    Responsabilitati

    •contactarea telefonica a participantilor la conferinte/seminarii, gestionarea RSVP-urilor
    •administrarea bazei de date cu clienti (adaugare/modificare/stergere)
    •participarea la evenimentele organizate de catre companie (primirea participantilor, oferirea premiilor, etc).