Specialist Transport

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IPSO Agricultura active.

Vezi toate job-urile Specialist Transport active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Agricultura active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: IPSO Agricultura
Domeniu:
  • Agricultura
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Buftea
  • Actualizat la: 17.08.2017
    Scurta descriere a companiei

    Numărul 1 pe piața de mașini și utilaje agricole

    IPSO Agricultură, parte a grupului francez Monnoyeur, unul dintre cei mai mari distribuitori de utilaje agricole la nivel internaţional, este lider pe piaţa de utilaje agricole din România. Cu o experienţă de peste 20 de ani pe piaţa agricolă, compania oferă soluţii integrate producătorilor agricoli din România, piese de schimb, service în câmp şi pregătirea operatorilor.

    Cerinte

    Studii superioare
    Experiența de minim 1 an in domeniul transporturi/logistica
    Limba engleză la nivel mediu-avansat obligatoriu
    Cunoștințe bune PC - Word, Excel, PowerPoint, Outlook
    Persoana dinamica, organizata, riguroasa, comunicativa, cu o buna capacitate de analiza si orientata catre client
    Persoană cu dorință de autodepășire și

    Responsabilitati

    Asigura o buna gestiune a transporturilor interne si internationale, pentru utilaje si pentru piese de schimb
    Planificarea curselor de transport
    Pregatirea comenzilor de transport
    Transmiterea informatiilor necesare catre furnizorii de transport si catre toate departamentele implicate conform proceselor si procedurilor interne
    Intocmirea bazelor de date
    Asigurarea receptiei documentelor privind transportul, verificarea acestora si intocmirea dosarelor de plata