Internship - Specialist Marketing

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CEZ Romania Grup active.

Vezi toate job-urile Internship - Specialist Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internship active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: CEZ Romania Grup
Domeniu:
  • Inginerie
  • Internship
  • Marketing
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 07.09.2017

    Ca membru al echipei de Marketing vei lucra sub indrumarea Managerului de Departament, tutorele tau. Totodata vei avea ocazia sa iti dezvolti abilitatile prin realizarea campaniilor de marketing ale produselor CEZ Vanzare.

    CE VEI FACE

    Pentru aceasta pozitie, principalele responsabilitati sunt:

    • Vei participa la implementarea planului de marketing al companiei, la dezvoltarea si coordonarea strategiilor si campaniilor de publicitate;
    • Vei contribui la dezvoltare de produse si servicii noi;
    • Vei participa impreuna cu echipa, la segmentarea clientilor existenti in portofoliul CEZ Vanzare, la definirea specificatiilor de promovare (mesaj, public tinta, obiective, date analitice) si personalizarea canalului de vanzare;
    • Vei contribui la planul de promovare (abordare detaliata, materiale de campanie/design, calendar, bugete, realizarea de matrici etc);
    • Vei colabora la organizarea de evenimente, vei intretine relatia cu clientii proprii, in vederea promovarii si dezvoltarii relatiilor cu acestia.

    CE ASTEPTAM DE LA TINE

    • Sa fii masterand/absolvent de maxim 1 an: Stiinte Economice - Marketing /Comunicare/ Litere
    • Sa ai abilitati de excelente de comunicare si argumentare a ideilor, usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
    • Creativitate si inovatie in gandire;
    • Manifestarea permanenta a dorintei de imbunatatire a nivelului de cunostinte si a abilitatilor;
    • Abilitati de utilizare a pachetului Microsoft Office (Word, Excel si Power Point);
    • Limba engleza vorbit /scris nivel mediu;
    • Permis de conducere categoria B.

    CE ITI OFERIM

    • Un program de internship platit pe o perioada de 6 luni si un program de lucru zilnic de 6 ore;
    • Explorezi oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala, alaturi de specialisti in domeniu;
    • Vei avea ca mentor pe unul dintre specialistii CEZ VANZARE, care iti va oferi suport;
    • Vei primi feedback constant, atat formal, cat si informal, pe tot parcursul colaborarii, de la echipa si managerul cu care vei lucra direct;
    • Vei dobandi cunostinte pentru realizarea unui plan de marketing;
    • Vei dobandi abilitati pentru coordonarea proiectelor si campaniilor publicitare si pentru folosirea tehnicilor de monitorizare si masurare a unei campanii, care permit atingerea obiectivelor strategice in Marketing;
    • Iti vei imbunatati cunostintele privind utilizarea pachetului Microsoft Office (Word, Excel si Power Point).

    Aplica fara CV
    Craiova, Timisoara,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Craiova, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    Craiova,