Recepționist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile qpas active.

Vezi toate job-urile Recepționist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: qpas
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.09.2017

    Nothing is impossible. Every person has its place. Our role is to bring them together, with dedication and responsibility. Through expertise and concrete tools, we make sure that we. will find the right one for you. And we are doing so by personally knowing the candidates and the companies, evaluating them thoroughly and then searching what fits them best.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, o companie tânără, căutăm o persoană entuziastă, dornică să-și dezvolte cariera într-un mediu plăcut.

    • Persoană pozitivă, sociabilă și dornică să învețe lucruri noi;
    • Abilități de comunicare, prioritizare și organizare;
    • Capacitate de gestionare a mai multor sarcini simultan;
    • Cunoștințe PC (Word, Excel, Powerpoint)
    • Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu

    Responsabilitati

    • Întâmpină vizitatorii;
    • Preia apelurile telefonice și face legătura către persoana căutată;
    • Sortează corespondența primită și întreține evidența administrativă;
    • Îndosariază și arhivează documentele, contractele, etc.

    Procesul de recrutare se va desfasura prin intermediul QPAS, companie de recrutare.
    Doar candidatii eligibili vor fi contactati.

    Hybrid

    3800 - 4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (79)