Sales Representative Traditional Trade - Judetul Mures

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile qpas active.

Vezi toate job-urile Sales Representative Traditional Trade - Judetul Mures active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: qpas
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Targu Mures
  • Actualizat la: 03.09.2017

    Nothing is impossible. Every person has its place. Our role is to bring them together, with dedication and responsibility. Through expertise and concrete tools, we make sure that we. will find the right one for you. And we are doing so by personally knowing the candidates and the companies, evaluating them thoroughly and then searching what fits them best.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, o companie multinationala din domeniul FMCG, cautam un Sales Representative Traditional Trade, care cu determinare si entuziasm sa ajute la indeplinirea obiectivelor.

    Cerinte:

    •Studiile superioare finalizate constituie un avantaj;
    •Experienta de min. 1 an in vanzari in segmentul FMCG;
    •Cunostintele elementare de limba engleza pot reprezenta un avantaj;
    •Cunostinte de operare PC;
    •Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
    •Perseverenta in urmarirea scopurilor;
    •Orientare spre rezultate, buna gestiune a timpului si prioritatilor;
    •Disponibilitate de a calatori (carnet de conducere – categoria B).

    Responsabilitati

    •Promovarea produselor si activitati de merchandising in portofoliul de clienti alocat;
    •Introducerea (cu excelenta in executie) a produselor in toate punctele de vanzare posibile din portofoliul alocat (la stand sau la raft) in conformitate cu strategia companiei (distributie numerica si/sau ponderata);
    •Contactarea de clienti noi pentru a negocia comercializarea produselor;
    •Acoperirea eficienta a portofoliului alocat astfel incat sa viziteze periodic toti clientii, in functie de prioritati si cu frecventa de vizitare stabilita de companie;
    •Sa monitorizeze activitatea concurentei (informand seful ierarhic) din zona de activitate si sa dispuna/ propuna masuri pentru imbunatatirea vizibilitatii si disponibilitatii produselor si protejarea vanzarilor companiei.

    Alte informatii

    DOAR CANDIDATII ELIGIBILI VOR FI CONTACTATI.

    Targu Mures,

    Vezi job-uri similare (10)