SECRETARA

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Cycle European active.

Vezi toate job-urile SECRETARA active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Cycle European
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.09.2017

    Activitatea CYCLE EUROPEAN a inceput in februarie 2005, devenind in scurt timp unul dintre cei mai importanti jucatori din piata in acest domeniu.
    Compania noastra este lider in ceea ce priveste colaborarea cu toti partenerii sai, reusind sa ne impunem ca unul dintre cei mai importanti furnizori de astfel de servicii.
    Incepand cu luna Iunie 2008 ne-am alaturat Asociatiei de Management al Creantelor Comerciale (AMCC) si din septembrie 2008 Cycle European a devenit parte integranta a Grupului ICAP.

    CYCLE EUROPEAN are departamente specializate pentru administrarea proiectelor interne si externe, raspunzand intotdeauna nevoilor specifice fiecarui Client.

    Cerinte

    O zi in Cycle European ar putea arata astfel:
    • Preiei si directionezi apelurilor telefonice
    • Asiguri comunicarea interna si externa (telefon, fax, e-mail)
    • Asiguri fluxul corespondentei interdepartamentale
    • Efectuezi activitati administrative: redactare, multiplicare documente interne si externe, arhivare si gestionare documentelor
    • Coordonezi relatia cu furnizorii interni/externi
    • Asiguri buna organizare a protocolului

    Responsabilitati

    Candidatul ideal:
    • Esti o persoana deschisa, energica, adaptabila
    • Detii abilitati de comunicare si relationare
    • Ai spirit de echipa si initiativa
    • Studii medii ( constituie avantaj studiile superioare)
    • Ai cunostiinte medii de limba engleza
    • Ai cunostiinte MS Office
    • Ai capacitate de auto-organizare si de stabilire a prioritatilor
    • Esti punctuala si ai simtul responsabilitatii.

    Alte informatii

    Cateva motive pentru care sa ni te alaturi:
    • Vei face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si competitiva
    • Iti vei desfasura activitatea intr-un mediu de lucru placut si antrenant
    • Ideile si initiativele tale vor fi incurajate si apreciate
    • Vei avea posibilitaatea de a dobandi experienta intr-un department dinamic
    • Iti putem oferi un pachet salarial atractiv.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (338)