Secretariat, contabilitate primara

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Agroelf active.

Vezi toate job-urile Secretariat, contabilitate primara active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Agroelf
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.11.2017

    Importator masini si echipamente agricole, piese de schimb, consumabile, transport dedicat masini si echipamente agricole.

    Cerinte

    Studii superioare sau in curs,
    Cunostinte de limba franceza;
    Abilitati de relationare, organizare, spirit de echipa si responsabilitate, bun comunicator
    Posesor permis de conducere, categoria B.

    Responsabilitati

    Efectuare facturi (finale sau proforme);
    Inregistrarea facturilor (clienti, furnizori);
    Verificarea zilnica a evidentelor pe furnizori si urmarirea efectuarii platilor la scadenta dar si a incasarilor
    Verificarea scriptica a stocului
    Arhivarea, verificarea si transmiterea documentelor primare catre departamentul de contabilitate

    Alte informatii

    1000 ron

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    3500 - 4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (4)