Financial Reporting

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Winarrow active.

Vezi toate job-urile Financial Reporting active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Winarrow
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.08.2017

    We are a fast growing online marketing company, performing in one of the most dynamic domains in the world. Our team, full of young achievers, is striving to conquer the American health market. We are able to combine our skills in digital marketing with the passion for helping people live the best years of their life.

    Cerinte

    Experienta pe care o dorim:

    -Experienta in a furniza servicii financiare de baza

    -Cunostinte foarte bune in Microsoft Excel (formule,filtre,pivot table este un plus)

    -Multi-tasking

    -Abilitati excelente de comunicare

    -O foarte buna cunoastere a limbii engleze

    -Experienta in Marketing Online sau Web Design este considerata un plus

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    -Intocmirea rapoartelor financiare si operationale

    -Analiza de date

    -Efectuarea unui research amanuntit in mediul online, pe diverse teme

    -Asistarea la indeplinirea sarcinilor tehnice

    -Comunicarea cu ceilalti membri ai echipei

    -Managementul sarcinilor in cadrul companiei

    Alte informatii

    Beneficii:

    -Pachet salarial atractiv si bonusuri de performanta

    -Oportunitatea de a invata si de a te dezvolta (serios, avem oameni extraordinari in echipa)

    - Happy Friday lunch cu echipa

    -Team-buildinguri lunare si numeroase activitati cu echipa

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (196)