Asistent Director

Vezi toate job-urile Crowe PayOut Romania Membru Crowe Global active.

Vezi toate job-urile Asistent Director active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Crowe PayOut Romania Membru Crowe Global
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.08.2017

    Intr-o lume unde diversitatea este un element cheie, stim ca este esential sa adaptam serviciile noastre la cerintele clientilor, sa construim solutii customizate pentru fiecare client.

    Motto-ul nostru: Nu exista un serviciu care sa nu poate fi imbunatit.

    Cerinte

    Payout este in cautarea persoanei potrivite pentru pozitia de Asistent Director pentru unul dintre clientii nostri, o companie cu obiectul de activitate in producția industriala de confectii si constructii metalice precum si utilajul industrial.

    Daca esti interesat de oportunitatea de a face parte dintr-o echipa noua, asteptam cv-ul tau.

    Cerinte:

    Experiența anterioara pe o poziție similara de minim un an;
    Studii medii/superioare;
    Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat, limba franceza sau germana reprezintă un avantaj;
    Abilitati de comunicare, prezentare, organizare;
    Cunoștințe operare PC (Word, Excel, Internet Explorer);

    Responsabilitati

    Pregatirea agendei zilnice a directorului general și a directorului executiv;
    Medierea contactelor cu clientii companiei;
    Evidenta zilnica a corespondentei;
    Redactarea documentelor curente;
    Activități de protocol;
    Inregistrarea și evidenta documentelor specifice;
    Aprovizionarea cu consumabile, birotica,
    Preluarea apelurilor telefonice și gestionarea lor.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Salariul atractiv;
    Bonuri de masa;

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (5)