Secretara receptie

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile DocProcess active.

Vezi toate job-urile Secretara receptie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: DocProcess
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.08.2017

    De peste 10 ani realizam si integram solutii informatice performante pentru a ne indeplini misiunea: aducem viitorul in prezent si sustinem transformarea digitala a clientilor nostri.
    Punem la dispozitia clientilor nostri platforma DocXchange in cloud pentru schimbul electronic de documente, integram aplicatii si solutii cu sisteme ERP, lucram permanent pentru a imbunatati experienta utilizatorilor si asiguram disponibilitatea si securitatea datelor.

    Cerinte

    Profilul pe care il cautam include:
    - Punctualitate, rigurozitate si profesionalism in indeplinirea sarcinilor de serviciu
    - Abilitati de comunicare foarte bune
    - Capacitatea de a prelua si de a transmite informatiile cu acuratete, claritate si precizie
    - Atitudine pozitiva, cu inclinare pentru gasirea de solutii
    - Interes pentru invatare continua
    - Cunostinte operare PC si echipamente (fax, scan, copiator)
    - Experienta anterioara pe un post similar constituie un avantaj
    - Limba engleza la nivel conversational

    Responsabilitati

    Ce vei face:
    - Primesti si insotesti vizitatorii si anunti vizitele catre angajatii relevanti
    - Primesti si redistribui apelurile telefonice si mesajele preluate
    - Inregistrezi si repartizezi documentele primite de la posta sau curier catre departamente / angajati
    - Actualizezi in timp real registrele de evidenta specifice activitatii tale
    - Faci comenzi de taxi/tren/avion/hotel si gestionezi deconturile si facturile aferente

    Alte informatii

    Noi iti oferim:
    - o echipa placuta si creativa
    - un mediu in care invatarea este incurajata si sprijinita
    - pachet salarial motivant si beneficii
    - posibilitatea de evolutie

    Cine suntem noi:

    La DocProcess ne place ceea ce facem. Clientii nostri apreciaza rezultatele noastre.

    De peste 10 ani realizam si integram solutii informatice performante pentru a ne indeplini misiunea: aducem viitorul in prezent si sustinem transformarea digitala a clientilor nostri. Punem la dispozitia clientilor nostri platforma DocXchange in cloud pentru schimbul electronic de documente, integram aplicatii si solutii cu sisteme ERP, lucram permanent pentru a imbunatati experienta utilizatorilor si asiguram disponibilitatea si securitatea datelor.

    Echipa noastra este formata din specialisti cu o excelenta experienta în domeniul IT&C al caror spirit de inovatie, rigoare si profesionalism garanteaza indeplinirea cu succes a proiectelor clientilor nostri.
    Suntem responsabili si ne respectam angajamentele fata de clienti, parteneri, furnizori si nu in cele din urma fata de salariatii nostri.

    Te asteptam in echipa noastra!