Functionar Administrativ - Oarja

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPA Solutions active.

Vezi toate job-urile Functionar Administrativ - Oarja active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: UPA Solutions
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 26.08.2017

    UPA Solutions este o companie ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională. Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de peste 25 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client. Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro

    Cerinte

    Studii minim de bacalaureat, de preferat superioare;
    Limba engleza la un nivel avansat;
    Experienta in logistica constituie un avantaj;
    Abilitati de lucru cu calculatorul, in special Excel si Email;
    Cunostintele de SAP contituie un avantaj;

    Responsabilitati

    Gestionarea si monitorizarea stocurilor fizice din depozit (stocuri de input, cat si cereale: cantitativ - calitativ);
    Gestionarea si intocmirea documentelor aferente livrarilor de marfa (avize, repartitii, fise de magazie etc.)
    Verificarea si efectuarea corectiilor necesare
    Mentinerea unei bune colaborari cu partenerii companiei.
    Indosarierea si arhivarea corespunzatoare a tuturor documentelor specifice, etc.
    Program de lucru in 2 ture

    Alte informatii

    Pachet salarial atractiv
    Bonuri de masa
    Oportunitati de dezvoltare profesionala

    Pitesti,