Sales Consultant NYX Cosmetics - Sun Plaza

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile L'Oreal Romania active.

Vezi toate job-urile Sales Consultant NYX Cosmetics - Sun Plaza active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: L'Oreal Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.08.2017
    Remote work: On-site

    Candidatul ideal

    • Experienta anterioara in vanzari, relatii clienti (cosmetics, fashion, retail, etc)
    • Cursul de make up reprezinta un avantaj
    • Buna comunicare in limba Engleza
    • Disponibilitate pentru a lucra program full-time, in ture si weekend-uri
    • Abilități de convingere, persuasiune
    • Atitudine proactiva, orientare catre client
    • Candidatul ideal trebuie sa aiba experienta in domeniul retailului, sa fie capabil sa-si concentreze toate eforturile in a oferi servicii de cel mai inalt nivel clientilor nostri.

    Daca tu insati te vezi facand parte din marea familie NYX, asteptam cu interes aplicatia ta! Get ready to be NYXified!

    Descrierea jobului

    • Indeplineste standardele de customer service conforme cu politica si misiunea brandului
    • Recomanda produse in conformitate cu nevoile fiecarui client. Demonstreaza foarte bune cunostinte de produs
    • Atinge si depaseste obiectivele de vanzari si de clienti (de fidelizare a acestora)
    • Contribuie la succesul si dezvoltarea noului magazin NYX Cosmetics din Sun Plaza Mall.

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (306)