Specialist Managementul Contractelor

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile PPC Energy Services active.

Vezi toate job-urile Specialist Managementul Contractelor active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: PPC Energy Services
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.07.2017

    PPC este liderul pieței de energie în Europa de Sud-Est. Produce, distribuie și furnizează energie electrică, precum și produse și servicii energetice avansate în Grecia, România și Macedonia de Nord.

    Cerinte

    Ce cautam?

    Enel Romania este in prezent in cautarea unui foarte bun planificator si organizator, care va avea rol in monitorizarea derularii contractelor de business, asigurand continuitatea serviciilor prestate. Candidatul ideal va detine:

    - Diploma de licenta;
    - Cunostinte operare Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) nivel avansat;
    - Cunostinte de limba engleza nivel mediu;
    - Experienta anterioara in achizitii (reprezinta un avantaj).

    Daca demonstrezi...

    - Capacitate de analiza si sinteza;
    - Abilitati de organizare si planificare;
    - Foarte bune abilitati de comunicare;
    - Preferinta pentru cooperare/ lucru in echipa;
    - Capacitatea de a gestiona sarcini multiple;
    - Atentie la detalii si orientare catre standardul de calitate livrat

    ...Aplica online!

    *Va rugam sa aveti in vedere faptul ca doar candidatii selectati vor fi contactati!

    Responsabilitati

    Ce vei face?

    - Monitorizarea derularii contractelor de business si asigurarea continuitatii in serviciile prestate, avand in vedere SLA-urile definite pentru finalizarea procedurilor, conform normelor achizitiilor publice si regulamentelor interne Enel de achizitii;
    - Gestionarea de contrate precum cele de intermediere a serviciilor cu valoare adaugata si achizitii bunuri stocabile sau contracte intercompany;
    - Pregatirea, impreuna cu departamentul solicitant, a caietelor de sarcini pentru achizitiile de bunuri si servicii;
    - Pregatirea de analize si rapoarte necesare managementului.

    Alte informatii

    Ce oferim?

    - Oportunitatea de dezvoltare intr-un mediu profesional, etic si stabil;
    - Acces la programe de formare;
    - Pachet atractiv de beneficii conform Contractului Colectiv de Munca (prime, zile suplimentare de concediu, etc.)

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre PPC Energy Services. Consultati Politica de procesare a datelor personale a PPC Energy Services >>

    Hybrid

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (57)