Assistant Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile LET'S DO IT, ROMANIA! active.

Vezi toate job-urile Assistant Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: LET'S DO IT, ROMANIA!
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.08.2017

    Suntem cea mai mare mișcare socială din România și am reușit să mobilizăm peste 1 400 000 de voluntari pentru acțiuni dedicate mediului și societății.
    Valorile noastre ca organizație sunt: Acțiune – Spiritul de Doer, Happiness – Fericire, Madness – Curaj nebun, Echipa, Sustenabilitate.
    Suntem oameni implicați, pozitivi, spargem bariere cu ideile noastre, credem în “împreună” și suntem dedicați cauzei, iar în fiecare zi demonstrăm asta.

    Cerinte

    Ești mereu conectat la realitate și îti iei doza zilnica de energie din “mulțumesc-ul colegilor ?

    Suntem în continuă crestere și căutăm un Doer pasionat, atent la detalii, super planificat, care sa fie un real sprijin în desfasurarea proiectelor si activitaților zilnice din asociație, astfel încât să facă lucrurile să se întâmple la timp.

    De asemenea, ne-ar placea sa fii un om implicat social, care stie ca are puterea de a schimba orice și știe că lucrurile mici fac diferența.
    Dacă ai carnet de conducere, cu atât mai bine.

    Dacă super-puterea ta este organizarea, iar prietenii te poreclesc memory-stick, noi te așteptăm în echipă!

    Responsabilitati

    Vei asigura buna desfășurare a activităților uzuale ale asociației, implicit ale spațiului de lucru
    -Vei face parte din echipa de implementare a proiectelor Lets Do It, Romania!
    -Vei monitoriza statusul implementării proiectelor desfășurate de asociație
    -Vei întocmi rapoarte de progres
    -Vei păstra legătura cu toți coordonatorii de proiect ai asociației și cu membrii board-ului

    Alte informatii

    Beneficii:
    Vei face parte dintr-o echipă de oameni tineri, amuzanți și veseli, care își conduc viața după niște valori și niște principii solide. Ne respectăm reciproc, lucrăm împreună, avem curaj și vrem să contribuim la o Românie în care să ne facă plăcere să trăim;
    Vei avea ocazia să lucrezi în niște proiecte motivante, în care vei simți că munca ta chiar contează;
    Vei face parte din cea mai mare mișcare socială din România;
    Vei lucra intr-un sediu prietenos, in natura, intr-un mediu flexibil. Avem o super terasa si hamace unde poti lucra din cand in cand 🙂
    Vei avea constant oportunități de dezvoltare personală și profesională;
    Vei avea un salariu motivant și bonusuri pentru proiectele în care te implici.

    Ce mai trebuie să știi:
    Vom avea nevoie de tine 8 h/ zi.
    Până ne acomodăm unii cu alții, va fi o perioadă de probă de 2 luni.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (38)