Agent de vanzari

Angajator: TRK Professional
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.07.2017

    We are a consultative partner for our clients and candidates, delivering customized solutions for both sides. Our company offers support in recruiting white collars for local and cross-border projects. Recruiting experts of TRK Professional understand the specific needs of our clients and are building strong relationships to candidates from various professions and fields.

    Cerinte

    - 2-3 ani experienta in vanzari articole sportive (preferabil B2B)
    - Bune abilitati de comunicare si negociere
    - Usurinta in crearea de relatii cu potentiali clienti si colaboratori
    - Disponibilitate pentru deplasari in teren
    - Interes puternic fata de sport in general si ciclism in special
    - Persoana deschisa, sociabila si careia ii place sa se implice in diverse proiecte de responsabilitate sociala
    - Iubitor de plimbari cu bicicleta si un bun cunoscator al componentelor bicicletelor

    Responsabilitati

    - Promovarea si vanzarea produselor companiei;
    - Dezvoltarea portofoliului de clienti prin prospectarea pietei si identificarea de noi oportunitati de business;
    - Dezvoltarea si monitorizarea relatiilor de parteneriat prin planificare de vizite periodice
    - Cercetarea activa a posibilitatilor de abordare a unor noi segmente de piata si a unor noi canale de distributie.
    - Negocierea conditiilor contractuale, conform politicilor comerciale ale companiei
    - Realizarea obiectivelor de vanzari stabilite;
    - Realizarea de rapoarte de activitate periodice;

    Alte informatii

    - Salariu fix motivant si bonusuri de performanta;
    - Instrumente de lucru conform pozitiei ( masina, telefon, laptop)
    - Trainiguri și cursuri pentru dezvoltare personală și profesională

    Asteptam cu interes CV-urile la email n.predut@trk-professional.com